Naši partneri

  • Education Academy
  • Partner
  • Spoločnosť 7 Plus

Nové vydanie úspešnej veršovanej knihy Písmenkáči

Písmenkáči sú od prvého vydania mimoriadne obľúbení u všetkých malých školáčikov, ktorí sa v prvej triede zoznamujú s abecedou. Písmenká v knihe ožívajú a prihovárajú sa deťom svojou rečou, každé sa hlási o slovo a každé má čo povedať . Tvrdé, mäkké, obojaké spoluhlásky, dvojhlásky aj samohlásky, všetci Písmenkáči vysvetľujú aké dôležité miesto majú v slovenskej gramatike. Deti sa hravou formou dozvedia ako môže jediná čiarka zmeniť význam vety, prečo sa niekde píše mäkké i a niekde zasa ypsilon, čo znamená „malá strieška“ na písmenku o a dve bodky na písmenku a. Nové vydanie knihy je obohatené ilustráciami akademickej maliarky Anky Gajovej, ktorá premenila písmenká na postavičky plné emócií.

148 x 210 mm, viaz., 32 strán, 5,90 €

Anotácia

Krajších Písmenkáčov ako sme my, si ešte nevidel! Pridaj sa k nám, písmenkám, a spolu objavíme celý svet. V maľovanej knihe plnej veselých veršíkov ťa isto milo prekvapíme a s humorom naučíme, ako majstrovsky zvládať pravidlá správneho písania. Nové vydanie s ilustráciami akad. mal. Anky Gajovej.

KNIHU PÍSMENKÁČI KÚPITE TU.

Knihy v anglickom jazyku

 

Od júla 2016 ponúka naše vydavateľstvo knihy pre deti v anglickom jazyku. Od jednoduchých motívov s peknými ilustráciami po prvé príbehy pre deti. Príbehy sú súčasťou unikátnych vyškrabovacích kníh, ktoré sú plné skrytých obrázkov.

 

                                       VYŠKRABOVACIE KNIHY NÁJDETE V NAŠOM ESHOPE TU.

Prvé anglické slovíčka ľahko deti spoznajú prostredníctvom titulov značky Sassi. Malé knižky alebo kocky z tvrdého kartónu deti zabavia a poučia.

                                          PONUKU ANGLICKÝCH KNÍH PRE DETI NÁJDETE TU.

Zvieratá okolo nás

 

Deti budú mať pri čítaní tejto nevšednej knihy pocit, že počujú spev vtákov, šum lesa a šuchot zvieratiek ukrytých pod lístím. Všadeprítomná príroda poskytuje dostatok inšpirácie a vyvoláva úžas a obdiv. Kniha vyjde v druhej polovici februára 2016.

Kniha je výnimočná, pretože obsahuje poznámky a nákresy prírodovedcov, ktorí premenili neraz náhodné stretnutia so zvieratami na verné akvarely. Mnohé z týchto zážitkov z prírody sa určite ešte veľakrát zopakujú. Stačí jej len venovať trocha času, ktorý sa nám vráti v podobe pocitu spokojnosti a ktorý nám pomôže rozhovory s prírodou obnoviť,“ prihovára sa v úvode knihy autor.

Deti sa prostredníctvom titulu zoznámia s obyvateľmi lesa ako je napr. kuna skalná, pĺšik lieskový, líška obyčajná, daniel škvrnitý, jež tmavý,  králiček zlatohlavý, či výr skalný.

Spoznajú spôsob ako zvieratá žijú, ich stravovacie návyky, prostredie, v ktorom sa pohybujú, čo robia zvieratá na jar a mnohé ďalšie podnetné informácie.
Príroda sa neraz stáva pre nás nedosiahnuteľná a vzdialená, táto kniha však pomôže každému opäť sa k nej priblížiť.

 

Knihu je možné objednať na eshope tu.